مگ بلاگ

5 برنامه اندروید مناسب برای برنامه ریزی یک شب بیرون

5 برنامه اندروید مناسب برای برنامه ریزی یک شب بیرون

وقتی در مورد بررسی های تاسیسات فکر می کنید، احتمالاً نمی توانید به Yelp فکر نکنید. اگر به دنبال یک رستوران خوب برای صرف غذا هستید، Yelp مکان خوبی برای شروع است. حتی برای استفاده از آن نیازی به حساب کاربری ندارید. شناسایی موقعیت مکانی را فعال کنید، و به طور خودکار نتایج مربوط به نوع غذا یا غذاهای مورد علاقه خود را مشاهده خواهید کرد. از آنجایی که این برنامه دارای رتبه بسیار بالای Google Play 4.6 از 5 با بیش از 50 میلیون بارگیری است، می توانید استراحت کنید. مطمئن باشید که می‌توانید با مرور ساده نظرات مشتریان که اغلب شامل عکس‌ها هستند، کم و بیش مطلوبیت یک مکان غذایی را به دست آورید. صفحات کسب و کار باید بتوانند تمام اطلاعات مرتبط مورد نیاز شما را ارائه دهند، مانند انواع پرداخت پذیرفته شده، در دسترس بودن صندلی در فضای باز، محدوده قیمت، ساعات کار، منو، پارکینگ و موارد دیگر.

یکی دیگر از برنامه های عالی برای استفاده OpenTable است. نه تنها می‌توانید از آن برای یافتن یک رستوران، بررسی منوی آن و خواندن نظرات مشتریان قبلی استفاده کنید، بلکه می‌توانید برای اطمینان از اینکه میز دارید و می‌توانید در تاریخ انتخابی‌تان جا داده می‌شوید، رزرو کنید. درست در صفحه اصلی، می‌توانید موسساتی را بیابید که برای نام بردن از چند شب، شام در همان شب، غذاخوری در فضای باز، ساعات خوشی و حتی مزه شراب دارند. همچنین یک برگه Experiences وجود دارد که رستوران‌های مجاور را که دارای تخفیف‌ها، منوهای چشیدن و رویدادهای ویژه مرتبط با غذا هستند، جدا می‌کند، در صورتی که می‌خواهید برنامه‌های غذاخوری خود را یک درجه بالا ببرید. OpenTable با امتیاز بالای 4.7 از پنج ستاره در فروشگاه برنامه و نشان انتخاب ویرایشگر، برنامه‌ای است که هر برنامه‌ریزی شبانه باید در دستگاه اندرویدی خود داشته باشد.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو