مگ بلاگ

5 تا از بهترین ابزارهای ردیابی قیمت برای خرید آنلاین

5 تا از بهترین ابزارهای ردیابی قیمت برای خرید آنلاین

یک ردیاب معامله درست زیر بینی همه پنهان شده است: Google Shopping. اگرچه ابزار خرید مقایسه موتور جستجو برای مدت طولانی مفید بوده است، Google Shopping در نوامبر 2023 به‌روزرسانی دریافت کرد که آن را به ویژه برای شکارچیان معامله جالب کرد. قبلاً اگر از Google Shopping استفاده می‌کردید، فقط مقایسه قیمت‌ها را مشاهده می‌کردید. اکنون؟ جستجوی «فروشگاه (اقلام یا نوع کالا) معاملات» اکنون بهترین تخفیف‌هایی را که Google می‌تواند پیدا کند نشان می‌دهد و هوشمندانه‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. نه تنها گوگل تخفیف‌هایی را پیدا می‌کند، بلکه متوجه می‌شود که یک فروشنده خاص چه زمانی یک کوپن در سراسر سایت در دسترس دارد و آن را در نظر می‌گیرد.

به عنوان مثال، همانطور که اشاره کردیم زمانی که ابزار معامله به روز راه اندازی شد، جستجوی “فروش معاملات بازی های ویدئویی” در آن زمان نتایج مختلفی را برای بازی های قابل توجه در QVC.com به ارمغان آورد. اگرچه وب‌سایت شبکه خرید کابلی ممکن است مقصد واضحی برای گیمرها نباشد، اما در آن زمان کوپن 20 دلاری تخفیف 40 دلاری را برای مشتریان جدید ارائه می‌کرد، که باعث شد مجموعه‌ای از معاملات بازی بسیار خوب را به همراه داشته باشد.

اگر می‌خواهید از طریق Google Shopping هشدارهای قیمت را دریافت کنید، باید از مرورگر وب کروم Google استفاده کنید. نشانک‌گذاری صفحه محصول در یک وب‌سایت پشتیبانی‌شده، گزینه دریافت اطلاع‌رسانی را در صورت کاهش قیمت در هر سایتی، نه فقط در سایتی که نشانک‌گذاری کرده‌اید، ایجاد می‌کند. (در تلفن همراه، روی نماد زنگ در کنار نام محصول ضربه بزنید.) اگر در حال حاضر در اکوسیستم کروم هستید، Google ردیابی معامله خود را برای شما بدون اصطکاک انجام داده است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟