مگ بلاگ

5 تا از محبوب ترین مارک های اگزوز برای موتور سیکلت شما

5 تا از محبوب ترین مارک های اگزوز برای موتور سیکلت شما

Akrapovič یکی از محبوب ترین و معتبرترین برندهای اگزوز است. آکراپوویچ که هم برای خودروها و هم برای موتورسیکلت‌ها در دسترس است، به استفاده از مواد درجه یک، از جمله تیتانیوم، ساخته شده در ریخته‌گری داخلی خود در اسلوونی، افتخار می‌کند. Akrapovič بر برنامه‌های مسابقه‌ای برای محصولات خود تمرکز می‌کند و به رقابت در سری‌هایی مانند MotoGP، WorldSBK و MXGP ادامه می‌دهد – مکان‌های عالی برای تحقیق و توسعه یک اگزوز که در نهایت راه خود را به برنامه‌های مصرف‌کننده باز می‌کند.

آکراپوویچ که در سال 1991 تأسیس شد، از روز اول روی موتوراسپورت متمرکز شده است و به اولین پیروزی WorldSBK خود در سال 1997 و اولین عنوان قهرمانی جهان در سال 2000 کمک کرده است. تجارت خود را به خودرو گسترش داد. بخشی از محبوبیت آنها طیف گسترده ای از محصولات موجود از جمله تیتانیوم، فولاد ضد زنگ، فیبر کربن و اگزوزهای آلومینیومی است. آکراپوویچ همچنین با سازندگان و تیم‌های مسابقه‌ای مانند دوکاتی، کاوازاکی، KTM و یاماها همکاری کرده است و میراث خود را در ورزش‌های موتوری تثبیت می‌کند و جذابیت خود را برای مخاطبان پس از فروش افزایش می‌دهد.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،