مگ بلاگ

5 مورد از بزرگترین شکایات اپل ویژن پرو که تاکنون دیده ایم

5 مورد از بزرگترین شکایات اپل ویژن پرو که تاکنون دیده ایم

بخشی از جذابیت Apple Vision Pro این است که به شما امکان می دهد چیزها را به روشی جدید تجربه کنید. اگرچه این ممکن است در نمایش کوتاهی در فروشگاه اپل بدیع باشد، اما مشکل زمانی پیش می‌آید که به سرعت متوجه می‌شوید که بیشتر کارهایی که روی هدست خود انجام می‌دهید، کارهایی هستند که با سایر دستگاه‌های خود انجام می‌دادید. به عنوان مثال، همه ما به ارسال ایمیل یا از طریق رایانه یا تلفن هوشمند خود عادت کرده ایم. ممکن است ما ارسال ایمیل را دوست نداشته باشیم، اما تایپ کردن آنها فرآیند دشواری نیست. اگر چنین است، چرا باید 3500 دلار برای دستگاهی خرج کنید که همان کار را انجام می دهد، جایی که صفحه ای که ایمیل می فرستد در محدوده دید شما شناور است؟

این خط فکری را می توان برای بسیاری از ویژگی های دستگاه، از دیدن عکس ها و فیلم ها گرفته تا مرور اینترنت، اعمال کرد. در برخی موارد، اگر در یک گروه هستید و فقط یک اپل ویژن پرو دارید، در واقع تجربه کمتری است. شما نمی توانید یک فیلم را با هم تماشا کنید و اگر می خواهید شخص دیگری عکسی را در کتابخانه شما ببیند، باید هدست را که ممکن است بعد از استفاده از آن عرق کند، بردارید و روی سر شخص دیگری بگذارید. جایی که ممکن است به دلیل هدبند مناسب نباشد. بیشتر کارهایی که یک Apple Vision Pro انجام می دهد، فقط کارهایی است که ما قبلاً روی سایر محصولات اپل انجام می دهیم که قبلاً مالک آنها هستیم.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،