مگ بلاگ

5 مورد از بهترین مودم های کابلی برای سال 2024

5 مورد از بهترین مودم های کابلی برای سال 2024

مودم کابلی MB7220 موتورولا یکی دیگر از مودم های کابلی عالی برای مصرف کنندگانی است که از بودجه آگاه هستند. با قیمت 96.99 دلار در آمازون موجود است، دارای سه پورت و سرعت 343 مگابیت بر ثانیه است. در عین حال، پورت اترنت 1 گیگابیتی را می توان با هر دستگاهی که دارای اینترنت باشد، از جمله روترها، متصل کرد.

مهمتر از آن، MB7220 با ارائه دهندگان اصلی کابل مانند Cox و Comcast Xfinity سازگار است. با این حال، با خدمات DSL، فیبر نوری و ماهواره سازگار نیست. راه‌اندازی سریع و آسان است، بنابراین حتی اگر خیلی از فناوری آگاه نیستید، در راه‌اندازی و راه‌اندازی مودم با مشکل اساسی مواجه نخواهید شد. با این اوصاف، تماس با پشتیبانی موتورولا یا تماس با یک متخصص همیشه یک گزینه است. به طور خلاصه، MB7220 موتورولا یک مودم کابلی تماشایی نیست و مطمئناً برای کسانی که به سرعت و عملکرد بالا نیاز دارند مناسب نیست، اما برای هر کسی که یک روتر Wi-Fi دارد و فقط به دنبال یک دستگاه قابل اعتماد است که خراب نشود مناسب است. بانک.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،