مگ بلاگ

5 نکته که ممکن است به جلوگیری از مرگ سریع اپل واچ شما کمک کند

5 نکته که ممکن است به جلوگیری از مرگ سریع اپل واچ شما کمک کند

بسیاری از گزینه های کاربردی اپل واچ برای روشن نگه داشتن صفحه نمایش، افزایش دید و مواردی از این دست می توانند تا حدی باتری را خالی کنند. اگر آنها را ضروری نمی دانید، خاموش کردن برخی از آنها (یا کوتاه کردن مدت زمان) می تواند فشار را کاهش دهد.

  1. با باز کردن برنامه Watch در آیفون و انتخاب تب Watch، مدت زمان روشن ماندن نمایشگر را در زمانی که از آن استفاده نمی کنید، کاهش دهید. سپس Display & Brightness را انتخاب کنید.
  2. روی Wake Duration ضربه بزنید، سپس مدت زمان کمتری را انتخاب کنید (15 ثانیه حداقل است).
  3. با جلوگیری از روشن شدن خودکار نمایشگر وقتی مچ دست خود را بالا می آورید، در مصرف انرژی صفحه نمایش صرفه جویی بیشتری کنید. از منوی نمایش و روشنایی برنامه Watch، کلید کنار Wake on Wrist Rise را خاموش کنید.
  4. جلوه های انتقالی و گرافیکی برنامه نیز باتری بیشتری مصرف می کند. برنامه Watch را در تب My Watch باز کنید و Accessibility را انتخاب کنید، سپس Reduce Motion را انتخاب کنید و برای خاموش کردن جلوه‌ها، روی دکمه ضامن ضربه بزنید.
  5. از طرف دیگر، روشن کردن حالت کم مصرف (iOS 9 و جدیدتر) می تواند در مصرف باتری صرفه جویی کند، اگرچه بسیاری از گزینه ها را خاموش می کند.
  6. مرکز کنترل را در اپل واچ باز کنید و روی بازخوانی درصد باتری ضربه بزنید، سپس روی حالت کم مصرف ضربه بزنید. می توانید انتخاب کنید که آن را برای یک، دو یا سه روز روشن نگه دارید.

در حالت کم مصرف، صفحه نمایش همیشه روشن، TIME در مانیتور نور روز، اندازه گیری ضربان قلب و اکسیژن خون، یادآورهای تمرین و حرکات دو بار ضربه زدن همگی خاموش می شوند.


6 لوازم جانبی ماشین برای صاحبان سگ

6 لوازم جانبی ماشین برای صاحبان سگ

ORION PRODUCTION/Shutterstock ممکن است بابت خریدهای انجام شده از پیوندها کمیسیون دریافت کنیم. سگ ها برای یک هزار سال همراه همیشگی ما بوده اند. آنها در زمان های خوب و بد، جنگ های بی شمار،