مگ بلاگ

MWC 2024 Innovation Spotlight: TCL RayNeo X2

MWC 2024 Innovation Spotlight: TCL RayNeo X2

عینک RayNeo X2 ممکن است در یک نگاه معمولی مانند یک جفت فریم مشکی معمولی به نظر برسد، اما با نگاهی دقیق تر، برخی از جدیدترین و بهترین فناوری های تجسم را دقیقاً در زیر کاپوت ضرب المثل مشاهده خواهید کرد. این عینک به قفسه بالایی Qualcomm Snapdragon XR2، 6 گیگابایت رم + 128 گیگابایت حافظه داخلی و طراحی کاملاً مستقل با باتری داخلی، بلندگوها، سنسورها و میکروفون ها مجهز شده است. این وسیله جانبی سختی نیست که باید آن را با تلفن خود جفت کنید، این یک دستگاه مستقل است.

چیزی که به خصوص جالب است، لنزهایی هستند که به یک جفت صفحه نمایش MicroLED دوچشمی اختصاصی RayNeo مجهز شده اند و روشنایی تا 1500 نیت را در رنگ های غنی ارائه می دهند و در عین حال شفاف هستند. آنها حتی می توانند اشیاء کاملاً سه بعدی را در دید شما ارائه دهند. اگر پل بین لنزها را بررسی کنید، یک دوربین پرایم لنز 16M نیز خواهید یافت که قادر به فیلمبرداری و عکسبرداری 1080p است.


تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

Samsung Galaxy A55 5G دارای صفحه نمایش 6.6 اینچی (6.4 اینچی با احتساب گوشه های گرد) Super AMOLED، با نرخ رفرش 120 هرتز و وضوح +FHD است. این پردازنده از یک پردازنده هشت هسته ای